Zapraszamy do wzięcia udziału w indywidualnych zajęciach
ze śpiewu i gry na instrumentach
w okresie wakacyjnym!

Zajęcia odbywają się stacjonarnie (z zachowaniem rygoru sanitarnego*) i online.
(Sam wybierasz, z której opcji chcesz skorzystać)

Nie musisz podpisywać z nami umowy!
Możesz skorzystać z dowolnej liczby zajęć w okresie wakacyjnym.
(Liczba zajęć i ich częstotliwość zostaje ustalona z Instruktorem przed rozpoczęciem zajęć)

Umów się już dziś na bezpłatną lekcję próbną!

Dostępność kursów:

• lipiec 2020 – śpiew rozrywkowy, śpiew klasyczny, gra na pianinie, gra na keyboardzie;
  • sierpień 2020 – śpiew rozrywkowy, śpiew klasyczny, gra na pianinie, gra na keyboardzie, gra na gitarze i gra na ukulele.

W celu zapoznania się z cenami zajęć zapraszamy do zakładki Cennik.

* Nauczyciele prowadzą zajęcia z zasłoniętymi ustami i nosem. Przed każdymi zajęciami następuje dezynfekcja wykorzystywanych podczas zajęć przedmiotów (instrumenty, pulpity). Powierzchnie szczególnie narażone na częsty dotyk (klamki i dozowniki z płynem do dezynfekcji) dezynfekowane są regularnie. Sale wietrzone są regularnie. Uczniowie zobowiązani są do zakrywania ust i nosa podczas zajęć i dezynfekowania rąk przed zajęciami. Wszystkie osoby przebywające w budynku szkoły zobowiązane są do utrzymania dystansu społecznego wynoszącego min. 1,5 metra.